Euroopa päev Narvas.

Euroopa päeva tähistamise raames 7.-9.mail avati mõnes Eesti linnas orienteerumisrajad "Minu Euroopa". Kuna sel aastal oli mäng saadaval ka Narvas, otsustasid Narva Paju Kooli 4A klassi õpilased sellest osa võtta.
Mäng toimus moto all "Minu Euroopa – jaluta Euroopas ringi ja õpi palju huvitavat!"

Puhkus emale

5. mail toimus Narva Paju Koolis traditsiooniline pidulik kontsert, mis oli pühendatud lähenevale emadepäevale. Tegemist polnud siiski tavalise kontserdiga.
Kahe aasta jooksul ei kutsunud me vanemaid kõigile teadaolevatel põhjustel külla.
See oli meie esimene kontsert peale pikka pausi, nii et noored artistid olid väga elevil. Aga kõik said põnevuse ja noorte vokalistide ja meie muusikute ja modellitüdrukutega hakkama. Iga kontserdinumbri järel kõlas äikeseline aplaus.

Muuseumipäev

21. aprillil toimus Narva Paju Koolis järjekordne Tühjade Klasside Päev, mis seekord oli pühendatud meie linna ajaloole. Sõltuvalt valitud programmist külastasid meie õpilased Narva muuseumi, Kunstigaleriid ja Vana-Narva maketti. Lapsed said tundides mitte ainult korrata juba läbitud materjali, vaid põnevate meistriklasside käigus ka kätt proovida ja omaloomingut luua ning praktikas teada, mis on muuseumitund.

Lehed