Narva Paju Kool võtab tööle alatest 13.09.2021.a.

klassiõpetaja – 0.75 koormusega
logopeed - 1.0 koormusega
Nõudmised kandidaadile: vastavus HTM-i poolt kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele, töökus,
kohusetundlikkus, meeskonnatööoskus.
Kandidaat esitab komisjonile järgmised dokumendid:
1. kirjalik avaldus;
2. CV (elulookirjeldus);
3. tunnistuse (diplomi) ärakiri kvalifikatsiooni või hariduse kohta;
4. isikut tõendava dokumendi ärakiri;
Avaldus koos CV ja dokumentidega esitada kuni 9.09.2021.a aadressile:
kool@paju.edu.ee

Info vaktsineerimisest

Head õpilased ja lapsevanemad!
Just praegu on viimane aeg tegutseda selle nimel, et ka sügis saabuks turvaliselt ja avatult meile kõigile. Vaktsineerides end praegu, saavutate sügiseks immuunsuse ja saate jätkata oma meelepäraste tegevustega: suhelda sõpradega, teha trenni, käia üritustel, reisida ja mis kõige tähtsam – käia koolis ilma distantsõppe ja eneseisolatsioonita.

Palju õnne eduka esinemise puhul!

30. aprillil toimus 5.-6. klassi õpilastele linnaajaloo mäng. Meie kooli esindasid: Ekaterina Zaretskaja, Marat Kurganski, Alisa Kajava, Daniel Frolov, Mihhail Zaretski. Mäng oli pühendatud Vana-Kreeka müütidele. Esialgse ettevalmistusena pidid õpilased vaatama 5 multikat. Viktoriin koosnes 30 küsimusest. Mäng viidi läbi veebis, nii et õpilased ei näidanud mitte ainult oma teadmisi ajaloost, vaid ka oma digitaalseid oskusi. Hinnang oli individuaalne. Vastavalt viktoriini tulemustele sai Jekaterina Zaretskaja 3. koha!

Lehed