Narva Paju Kool kuulutab välja konkursi elektroonilise valveteenuseks ööajal

Narva Paju Kool kuulutab välja konkursi elektroonilise valveteenuseks ööajal:
- Kooli asukoht: Narva, Väike-Rakvere 3, 20609
- Õpilaskodu asukoht: Narva, Rakvere 18.
Tekkivate küsimuste korral võtke ühendus Natalja Borošneva - Narva Paju Kooli majandusjuhatajaga telefonil +3725104574 või e-posti aadressil natalja.boroshneva@paju.edu.ee
Hinnapakkumised palume saata hiljemalt 22.07.2024 e-mailiga natalja.boroshneva@paju.edu.ee

LOOME KOOS PAJU KOOLI UNIKAALSETELE ÕPILASTELE SOBIVA ARENGUKESKKONNA !

Narva Paju Kool kuulutab välja avaliku konkursi vabade ametikohtade täitmiseks. Ootame kandideerima järgmisi õpetajaid ja tugispetsialiste, kes on valmis tegema koos meiega esimesed sammud üleminekuks eestikeelsele haridusele:
 klassiõpetaja
 loodusainete õpetaja (bioloogia, füüsika, keemia)
 matemaatika õpetaja
 sotsiaalainete õpetaja (inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus, ajalugu)
 kunstiainete õpetaja (muusika)
 tehnoloogiaõpetaja (poistele)
 logopeed
 eripedagoog
 psühholoog

Väljaanne 2024

19. juunil said 29 eri õppekavadel õppivat õpilast Paju koolis oma esimese haridusdokumendi.
Narva abilinnapea Messurme Pisareva tuli õnnitlema lõpetajaid ja nende vanemaid, tänama õpetajaid ja kooli juhtkonda.
See oli suurepärane puhkus! Lapsed meenutasid rõõmuga kooli teatrifestivale, paljusid võistlusi, linna- ja kooliüritusi, kus nad osalesid.
Hüvasti - lõpetaja 2024!

Lehed