Alates tuleviku koolist kuni puhkusekaartideni

17. mail toimus Pai koolis loovtööde kaitsmine. Sel aastal esitatud teemad olid väga huvitavad. 9a klassi õpilased ei uurinud mitte ainult probleemi, miks lapsed õues lõpetasid mobiilimängude mängimise, vaid pidasid ka tunnid algklasside õpilastele, kus nad tutvustasid neile selliseid mänge. 9c klassi noormehed uurisid inimese südamerütmi ja seda, kuidas see muutub pärast kehalist koormust. Veniamin Grigorjev 7b klassist huvitus postkaartide ajaloost ja koostas oma kollektsiooni. 8a klassi õpilane Aleksei Matvejev analüüsis koolivägivalla küsimust filmi „Hirmutis“ ja V.

Paiu Keskkooli kuldmedalid!

7. mail toimus Türi kultuurikeskuses Spesial Olympics Estonia tantsuvõistlus. Sellel osalesid hariduslike erivajadustega lapsed. Ksenia Jakovleva ja Olivia Belnesr esindasid lisaks Paju koolile ja Narvale ka ainsaid Ida-Virumaa tantsijaid. Palju õnne tüdrukutele suurepärase debüüdi puhul - nad saavutasid oma grupis esikoha!
Suurepärane ürituse korraldus, publiku soe vastuvõtt ja palju positiivseid emotsioone - see kõik jääb meie noortele tantsijatele kauaks meelde.

Lehed