Spordinädal

23. septembril avati Paju koolis vabariiklik spordinädal, mida toetab Eesti Olümpiakomitee. Sel päeval läksid kõik õpetajad ja õpilased matkale. Igal klassil oli oma teekond. Keegi uudistas promenaadil asuvaid spordiväljakuid, keegi käis Äkkeküla loodusradadel, keegi käis pikal matkal. Päev kujunes rõõmsaks, säravaks, positiivseks! Ja ees ootavad Payu kooli õpilasi aktiivsed mängud tänaval, jalutuspäev, lauatennisevõistlused ja palju muud põnevat spordinädala raames.

Koolirahu allkirjastamine

23. septembril toimus ülekoolilisel rivistusel "Koolimaailma" allakirjutamine
Ürituse eel valmistasid kõik klassid oma allkirjajoonistused. Sel aastal kirjutas õpilaste nimel lepingule alla 9. klassi õpilane Kira Baglaeva, koolinõukogu aseesimees. Õpetajaid esindas kooli õppealajuhataja Veronika Nikolaevna Markova. Ja administratsioon on kooli Oyamyae Olesya Mihhailovna direktor.

Narva Paju Kool võtab tööle alatest 5.09.2022.a.

Psühholoog – 1.0
Nõudmised kandidaadile: vastavus HTM-i poolt kehtestatud kvalifikatsiooninõuetele, töökus,
kohusetundlikkus, meeskonnatööoskus.
Kandidaat esitab komisjonile järgmised dokumendid:
1. kirjalik avaldus;
2. CV (elulookirjeldus);
3. tunnistuse (diplomi) ärakiri kvalifikatsiooni või hariduse kohta;
4. isikut tõendava dokumendi ärakiri;
Avaldus koos CV ja dokumentidega esitada kuni 02.09.2022.a aadressile:
kool@paju.edu.ee

Lehed