Meie saavutused
Meie saavutused 2018. -2019. õppeaastal

 • 8.novembril toimus linna bioloogia mäng „Pisikute salapärane maailm“ . Paju kooli meeskond koosseisus Tatjana Tšemodanova, Darja Hruškova, Sofia Vinogradova, Ilja Kuksov (9.a) ja Julia Safonova, Maia Kamajeva (8.a) olid nominatsioonis„Matemaatika eksperdid“ parimad.
 • 9. novembril toimus Jaanilinnas rahvusvaheline noorte käsitöötegijate konkurss „Reede Paraskeva“ . Meie kooli 8.a klassi õpilane Julia Safonova saavutas 3.koha .
  Meie õpilased Maia Kamajeva (8.a), Polina Smirnova (6.a) viisid läbi siidipaeltest prosside valmistamise meistriklassi .
 • 26. novembril toimus Soldino gümnaasiumis kodanikupäeva linnaviktoriin .
  Paju kooli meeskond koosseisus Darja Hruškova (9.a), Tatjana Tšemodanova (9.a), Sofia Vinogradova (9.a), Devid Rumjantsev (9.a), Julia Safonova (8.a) saavutas 1.koha .
 • 7. novembril 2018 toimus Linna Keskraamatukogus XV Rahvusvaheline Puškini lugejate konkurss „Jällegi, ma olen teie, oh, mu noored sõbrad“ .
  Õnnitleme Darja Hruškova´t (9.a) ja Jevgeni Kondratjev´it (9.b), kes saavutasid 1.koha oma vanuserühmas.
  Õnnitleme Sofia Vinogradova´t (9.a) ja Tatjana Tšemodanova´t eduka esinemise puhul – 3.koht oma vanuserühmas.
 • 20. veebruaril 2019 toimusid Narva Muuseumi Kunstigalerii näituste saalis ajaloolised lugemised teemal „Abikaasad Lavretsovid ja nende kunstikollektsioon“ .
  Meie kooli meeskond koosseisus Maia Kamajeva, Julia Safonova, Sofia Vinogradova, Berke Efe saavutas 1.koha .
  Avaldame tänu õpetaja Irina Andrejeva´le meeskonna suurepärase ettevalmistamise eest!
 • 16.mail toimus linnaseiklusmäng „Meie Narva“ . Paju kooli 8.a klassi meeskond koosseisus Maia Kamajeva, Julia Safonova, Maria Smirnova, Erika Manjahhina saavutasid parima tulemuse – 1.koha .
  Avaldame tänu õpetaja Irina Andrejeva´le, Valentina Koršakova´le, Tatjana Solojova´le meeskonna suurepärase ettevalmistamise eest!

  Meie saavutused 2017. -2018. õppeaastal

 • 18.10.2017 toimus Fama keskuses rahvusvahelise programmeerimise nädala raames Robotrack at Legopolis näitus ja esitlus , mis oli suunatud robotitehnika tundide populariseerimisele linna koolides.
  Näitusel osalesid meie linna koolid. Näituse korraldajaks oli Google toel Paju kool. Lapsed esitasid enda tehtud töid – roboteid.
 • 9.novembril toimus Eesti Vabariigi 100.aastapäevale pühendatud linna bioloogia mäng “Eesti loodus” . Paju kool sai nominatsioonis “Reklaam” 1. koha . Kooli meeskonna koosseis: Ilja Kuksov (8.a), Tatjana Tšemodanova (8.a), Deniss Babi (9.a), Veniamin Arusoo (9.a), Alisa Sabinina (9.a), Ilja Grigorjev (9.a).
  Avaldame tänu õpetaja Valentina Koršakova´le õpilaste ettevalmistamise eest!
 • 23. novembril toimus Kreenholmi gümnaasiumis Eesti Vabariigi 100.aastapäevale pühendatud viktoriin. Ajalooviktoriinis saavutas meie meeskond koosseisus Veniamin Arusoo, Deniss Babi, Ilja Grigorjev, Devid Rumjantsev, Veniamin Smirnov 1.koha .
  Mäng oli filmitud ja näidatud ETV+ kanali saates “Aktuaalne kaamera”. Reportaažis kiitis võitjaid Narva ajalooõpetajate metoodilise ühingu juhataja Natalja Birsanova : “ Nad olid hästi tublid, võitsid teisi koole suure ülekaaluga. Tublid!”
 • 26. novembril 2017 toimus Kuremäe kloostris vabariiklik konkurss „Et lahkeid tundeid neis mu lüüra äratas“. Konkursis osalesid Aleksandr Mõslitski, Veronika-Diana Tsitterkopf, Tatjana Tšemodanova, Viktoria Kuhhareva. Konkursis võttis osa 57 õpilast Tallinna, Narva, Pärnu, Valga, Jõhvi, Kohtla-Järve, Toila põhi- ja pühapäevakoolidest. Žürii koosseisus olid mitte ainult kõrgemate vaimulike esindajad, vaid ka Vene Teatri ja Moskva Akadeemilise Kunstiteatri näitlejad.
 • 29. novembril toimus Pähklimäe gümnaasiumis linna intellektuaalne mäng „Sügisesed rahvakalendri tähtpäevad“ . Meie õpilased vastasid kõigile küsimustele õigesti.
  Õnnitleme osalejaid: Saveli Karasjov, Daniel Frolov, Alisa Kajava, Natalja Sidorova.
 • 23. jaanuaril toimusid linna 6-9 klassi õpilaste esivõistlused saalihokis . Paju kooli meeskond saavutas 2. koha .
  Kaitsesid meie kooli au: Ilja Grigorjev (9.a), Deniss Babi (9.a), Oleg Bestšastnõi (9.a), Devid Rumjantsev (8.a), Nikita Borissenko (8.a), Deniss Kuskov (8.a), Artemi Mihhejev (6.a).
  Avaldame tänu õpetaja Andrei Avramenko´le õpilaste suurepärase ettevalmistamise eest!
 • 15. veebruaril toimusid Narva Linnuses kooli- ja gümnaasiumiõpilaste traditsioonilised ajaloolised lugemised , mis olid pühendatud Eesti Vabariigi 100.aastapäevale. Paju kooli meeskond koosseisus Kirill Škalikov (7.a), Maia Kamajeva (7.a), Sofia Vinogradova (8.a), Devid Rumjantsev (8.a), Veniamin Arusoo (9.a) saavutas 1.koha .
 • 21. veebruaril Raekoja platsil toimus Eesti Vabariigi presidendi Kersti Kaljulaidi ja Narva linna elanike kohtumine. Paju kooli õpilased ja õpetajad osalesid sellel tähtsal üritusel.

  Õnnitleme 6.g klassi õpilast Artjom Androssov´it, kes saavutas piirkondlikul joonistuskonkursil „Jõulu tuju“ 2.koha .

 • 8. aprillil toimus Narva Linnuses piirkondliku „Ülistame lihavõtteid“ etluskonkursi finalistide autasustamise tseremoonia. Kaitsesid kooli au: Julia Safonova (7.a), Kirill Škalikov (7.a), Sofia Vinogradova (8.a), Tatjana Tšemodanova (8.a), Darja Hruškova (8.a), Veniamin Arusoo (9.a), Jevgeni Kondratjev (9.b), Viktoria Kuhhareva (9.b), Diana Tsitterkopf (9.b).

  Meie õpilased saavutasid piirkondlikul Eesti Vabariigi 100. aastapäevale pühendatud joonistukonkursil „Ida-Virumaa loomad“ auhinnalised kohad oma vanuserühmas.
  Julia Safonova (7.a) – 1.koht
  Mihhail Jung (6.a) – 2.koht
  Jegor Ajupov (5.a) – 2.koht
  Jelena Babi (8.a) – 3.koht

  Paju kooli meeskond saavutas 17.mail toimunud linnaseiklusmängus „ Meie Narva“ 2. koha . Mängus osalesid: Sofia Vinogradova, Darja Hruškova, Tatjana Tšemodanova, Devid Rumjantsev, Ilja Kuksov (8.a).

  Meie saavutused 2016. -2017. õppeaastal

 • Suurtes bioloogia-alastes mängudes saavutas Paju kooli meeskond koosseisus Oksana Boikova (9.a), Aleksandra Trofimova (9.a), Alisa Sabinina (8.a), Ilja Grogorjev (8.a), Denis Babi (8.a), Veniamin Aruroo (8.a) 1. koha.
 • 11. novembril esitasid Paju kooli õpilased Narva kolledžis toimuva „Ole silmatorkav, moodne , särav!“ moeetenduse raames reflekteerivate elementidega kübarakollektsiooni. Kollektsiooni autor ja loojad on käsitööõpetaja Irina Aleksejeva ja Paju kooli õpilased Eva Filippova (5.a), Polina Bussõgina (6.a), Anastassia Košikova (5.a), Julia Safonova (6.a), Sandra Sabinina (6.a).
 • 2. novembril toimus Keskraamatukogus Rahvusvaheline Puškinile pühendatud konkurss „Jälle olen ma teie oma, oh, mu noored sõbrad!“ Julia Safonova sai 1. koha , Kirill Škalikov sai 1.koha , Tatjana Tšemodanova sai 1. koha , Viktoria Kuhhareva sai 1.koha , Veniamin Arusoo sai 3.koha .

  Paju kooli meeskond koosseisus Veniamin Arusoo, Oksana Boikova, Deniss Babi, Ilja Grigorjev, Alisa Sabinina, Aleksandra Trofimova sai 2. koha ajaloolises linnamängus „Kreenholm meie linna elus“ .

 • 18.veebruaril toimus Soldino gümnaasiumis inglise keele linnaolümpiaad . Olümpiaadil osales 24 õpilast, Sofia Vinogradova sai 12.koha .

  Paju kooli õpilaste ja õpetajate tööd osalesid suures rahvusvahelises projektis „Eco-expo“ . Tööde pildid olid avaldatud internetleheküljel www.gmir.ru (Sankt-Peterburg) „Virtuaalne galerii“ alaosas, kus toimus vaatajate hääletamine.
  Meie tööd : vanadest niidipoolidest suveniirid, teksariidest kollektsioon, linane kollektsioon „Pokud“, heliplaatidest pildid.

 • 15. märtsil toimunud tööõpetuse linnavõistlusel meie õpilane Deniss Babi (8.kl) sai 1.koha . Õpetaja V.Slepnjov.

  5.a klassi õpilane Andrei Tõdnjuk sai linna fotokonkursil „Mina ja minu kass“ 2. koha .

  Konkursil „Ülistame lihavõtteid“ edukalt esinesid Kirill Škalikov (6.a), Sofia Vinogradova (7.a), Tatjana Tšemodanova (7.a), Viktoria Kuhhareva (8.a), Diana Tsitterkopf (8.b), Aleksandr Mõslitski (9.a).

 • 7. aprillil Talinnas toimunud tööõpetuse vabariiklikul võistlusel meie õpilane Deniss Babi (8.kl) sai 9.koha . Õpetaja V.Slepnjov.

  Viimati uuendatud: 31.10.2019
 • Eesti keel