Alates tuleviku koolist kuni puhkusekaartideni

17. mail toimus Pai koolis loovtööde kaitsmine. Sel aastal esitatud teemad olid väga huvitavad. 9a klassi õpilased ei uurinud mitte ainult probleemi, miks lapsed õues lõpetasid mobiilimängude mängimise, vaid pidasid ka tunnid algklasside õpilastele, kus nad tutvustasid neile selliseid mänge. 9c klassi noormehed uurisid inimese südamerütmi ja seda, kuidas see muutub pärast kehalist koormust. Veniamin Grigorjev 7b klassist huvitus postkaartide ajaloost ja koostas oma kollektsiooni. 8a klassi õpilane Aleksei Matvejev analüüsis koolivägivalla küsimust filmi „Hirmutis“ ja V. Želežnikovi samanimelise raamatu näitel. Rühm 9c klassi lapsi lõi tõelise meistriteose. Nad ei mõelnud mitte ainult läbi, milline peaks olema tuleviku kool, kui oluline on järgida „rohelise“ kooli reegleid, vaid ka seda, mida võiksid õpilased lisaks õppetööle teha.