Veateade

• Deprecated function: Creation of dynamic property EntityTranslationNodeHandler::$revisionId is deprecated funktsioonis EntityTranslationDefaultHandler->setEntity() (rida 1013 / /data01/virt50737/domeenid/www.paju.edu.ee/www/modules/entity_translation/includes/translation.handler.inc).

Haldjaball Payu koolis

19. oktoobril toimus Payu koolis traditsiooniline linnaball 4-6 klassi õpilastele. Sel aastal oli see pühendatud Charles Perrault' aastapäevale. Pärast kaheaastast vaheaega kogunesid meie aulasse õpilased kuuest linna koolist. Kui imeline on taaskord sukelduda vanade ballide õhkkonda, meenutada ballisaali etiketti, õppida vanu tantse ja seltskonnamänge. Haldjashaldjas ja tema abilised tegid selle puhkuse eriti säravaks ja huvitavaks! Järgiti kõiki traditsioone: polonees avas meie balli, külalised valmistasid "kahjude" jaoks originaalsed ja meeldejäävad numbrid, härrad olid oma daamide suhtes tähelepanelikud ja "Brook" sai kõige lemmikuma pallimängu. Iga ballil osaleja sai preemiaks magusa auhinna ja diplomi. See pole aga kõige olulisem. Peaasi, et paljud neist tahavad uuesti Payu kooli ballile naasta!