„Üllatus meie emadele!“
8. mail toimus Narva Paju koolis pidulik kontsert, mis oli pühendatud Emade päevale. Traditsiooni kohaselt, selle päeva eel õpilased valmistusid kontserdiks, õppisid pähe laule ja luuletusi, meisterdasid käsitöid. Tänu meie noortele kunstnikele, aulasse ilmus suur kevadine puu, aga seinu kaunistas värvide puiste. Meie kontsert kandis nime „Üllatus meie emadele!“ Arvata võib et paljud kohale tulnud vanematest olid meeldivalt üllatunud loominguliste kingitustega. Esmakordselt olid kontserdi juhtideks noormehed Devid Rumjantsev (5a klass) ja Venjamin Arusoo (6a klass). Poisid suutsid ületada enda ärevuse ja väärikalt tulid toime selle väga keerulise ülesandega. Veel üks kooli traditsioon – kooli koori esinemine, milles osalevad õpilased alates 1.-st kuni 9.-nda klassini. Väga liigutav oli 4a klassi poiste ansambli esinemine, kes kandsid ette laulu „Kõige enim ma armastan oma emakest!“. Südantlõhestavalt luges luuletusi emast 8a klassi õpilane Nataša Škalikova. Tormiliste aplausidega premeerisid vaatajad poiste ansamblit, kes esitas laulu isast, me otsustasime, et ei oleks väärikas sellisel tähtpäeval unustada ka neid. Lisaks veel oma üllatuskingituse valmistasid ette meie 3a klassi solistid Julia Fomitševa ja Viktoria Zinovjeva.
Üllatus meie emadele!