Rahvusvaheline kohtumine – E.C.H.O projekt

22. veebruaril 2023 toimus järjekordne õpilaste rahvusvaheline kohtumine projekti „Euroopa kultuuripärand väljaspool kooli seinu – E.C.H.O“ teemal. 23. veebruaril tähistatava turvalise Interneti päeva puhul arutasid eakaaslased Eestist, Itaaliast, Hispaaniast ja Poolast internetiohutuse teemal. Videokonverentsi käigus oli enam kui viiekümnel osalejal võimalus vaadata Hispaania kooli esitlusi praktiliste nõuannetega küberjulgeoleku kohta, videot küberkiusamise vastasest aktsioonist, mis toimus Itaalia koolis San Giovanni Rotondos, NetEtiquette - põhimõtted kultuurikäitumist veebis, mille on välja töötanud Paju kooli õpilased Eestist ning kõned Poola kooli õpilased, kes jagasid oma lemmikrakendusi. Meie õpilased Alisa Kayava, Denis Frolov, Mihhail Zaretsky, Liza Kuskova, Vika Gavrilchenko, Alevtina Baranova rääkisid inglise keeles netiketi reeglitest.