Puškini ball-maskeraad

Пушкинский бал-маскарад 17.10.2017 Narva Paju Kool

Bee-bot tundides

День учителя в Paju Kool 05.10.17

17.oktoobril Paju koolis toimus traditsiooniline Puškini ball, kuhu tulnud kokku tantsijad 9 linnakoolidest. Sellel aastal meie ball-maskeraad oli pühendatu suure luuletaja muinasjutule. Nähtavasti sellepärast, et osalejate seas hiilgasid paljuid kauneid neiusid – kõige armastavam teos, mis esitatakse „Fantid“ nominatsioonidel, oli „Muinasjutt surnud printsessist ja seitsmest kangelast“. Vaid sellel õhtul kõlas üksjagu kaunimaid luuletusi ja mitte vaid tema (Puškini). Tahaksin märkima poeetilist pühendust ballile noortest kasvandikutest koolist №6, kaunipillimängu, mis demonstreerisid külalised Narva Pähkimäe Gümnaasiumist ja Narva Õigeusu Humanitaarkoolist ja teenimatult unustatud balettitants „Vene maršš“ Paju kooli õpilaste esinemisel. Terve balli jooksul 28 noored paarid näitasid oma tantsioskust, vananenud tantsi ja ballietiketti valdamist.