Paremad parematest!

Лучшие из лучших 2019

31. mail toimus Paju kooli direktori traditsiooniline vastuvõtt parimate õpilaste ja õpetajate jaoks, millele kutsuti õpieesrindlaseid, vikse õpilasi, konkursi "Aasta õpilane" ja "Aasta õpetaja" võitjad. Sel aastal sooritasid Paju kooli õpilased edukalt linna- ja piirkondlikel võistlustel ja viktoriinidel. Ja nad ei oleks saanud oma õpetajate abita selliseid suurepäraseid tulemusi saavutada. 50 õpilast lõpetasid õppeaasta ainult „4“ ja“5“ ning 7 õpilast – lihtsalt suurepärane! Sel aastal otsustati tähistada mitte ainult õpetajate ja õpilaste tööd, vaid ka kooli peamiste abiliste - meie aktiivsete vanemate tööd. Neile anti tunnustusi "Kooli arenguse ja maine säilitamise eest". Tseremoonia lõpus laulsid õpilased ja õpetajad Paju kooli hümni, mille järel kooli direktor L.I. Smirnova kutsus kõike piduliku teepeole.