Paju koolis autasustati parimaid õpetajaid ja õpilasi

31. mail toimus Paju koolis traditsiooniline parimate õpilaste ja õpetajate vastuvõtt direktori poolt. Paju kooli õpilased osalevad alati aktiivselt linna- ja vabariiklikel võistlustel ning viktoriinidel. Sel aastal osales sellistel üritustel 28 last, kes said auhinnatud ja võitjad. Kuid meie õpilased ei oleks saanud selliseid tulemusi saavutada, kui õpetajad ei oleks teinud kõvasti tööd. Seepärast said meie osalejaid ettevalmistanud õpetajad ka sponsoritelt kingitusi. Ja ka sel aastal Paju koolis 38 tublit ja 5 tublit õpilast! Paju koolis on suurepärased õpetajad. Paljud neist on siin töötanud juba üle aasta. Kingitused said õpetajad-juubilarid ja need, kes on meie koolis töötanud üle 30 aasta. See püha ei oleks olnud nii särav ja rõõmus, kui meie kunstnikud ei oleks seda teinud. Lapsed laulsid, tantsisid, mängisid muusikainstrumente. Ja piduliku osa lõpus ootas kõiki maiuspala!