Kultuurisaadiku programm

Veebruaris sai alguse Kultuurisaadiku programm. Programmis osaleb 34 Ida-Virumaa kooli, nende hulgas Narva Paju Kool. Programm on mõeldud aastaks. Selle aja jooksul külastavad õpetajad ja õpilased meie riigi eri paiku, tutvuvad rahvatraditsioonidega, külastavad paljusid muuseume ja meeldejäävaid paiku ning saavad Eesti kultuuri paremini tundma õppida. Esimene matk toimus koolivaheajal. Kolm ägedat ja helget päeva, unustamatud emotsioonid ja palju kasulikku infot – see on meie reisi tulemus. Käisime Eesti Rahva Muuseumis ja Tartu Linnamuuseumis, Viljandi Pärimusmuusika Keskuses ja Viljandi Linnamuuseumis, väga meeldisid Mooste mõis ja Obinitsa muuseum. Järgmine reis selle programmi raames toimub aprillis.