Jõuluturg ja heategevuskontsert

6. detsembril toimusid Paju koolis traditsioonilised üritused - jõululaat ja Heategevuskontsert. Meie lapsed valmistasid tööõpetajate juhendamisel palju originaalseid suveniire ja meisterdamist. Ja meie artistide esitus polnud vähem väärt. Meie kontserdi avasid ja lõpetasid pärimuslaulud koolikoori esituses. Kõige pisemad artistid, meie esimese klassi õpilased, ei laulnud ainult laule, vaid mängisid ka muusikariistu. 3. klassi aktiivsemad poisid laulsid ja tantsisid! Külalistele meeldis väga vanemate tüdrukute talgutunnis valmistatud mütsikollektsioon. Kuid see pole peamine. Peaasi, et kontserdiga lõppes meie heategevusüritus ja kõik kogutud vahendid anti üle Narva Noortekeskuse esindajale, kes koos Narva Noorteparlamendiga toetab sel aastal Päite loomapargi loomaaeda!