Jõuluõhtu

7. detsembril toimus Payu koolis traditsiooniline jõululaat ja heategevuskontsert. Sel aastal jagunes kooliasjade nõukogu valikul, keda aitame, pea pooleks. Nii et sel aastal oli meil kaks hoiupõrsast! Esmalt ühinesime Narva noortekeskuse aktsiooniga ja kogusime raha Narva haigla lasteosakonnale. Teiseks otsustasime aidata Narva Kassituba MTÜ kodutute loomade varjupaika. Varjupaiga esindajad tulid meile kontserdile külla ja kogutud raha kanti koheselt neile üle. Ja järgmisel päeval, 8. detsembril andis koolinõukogu esimees Dela Alevtina Baranova linnakontserdil kogutud raha üle Narva noortekeskuse spetsialistidele. Kõik, kes sel õhtul meie kooli tulid, ootasid meie õpilaste kätetööna valminud eredaid, originaalseid, väga kasulikke meeneid. Ja puhkus lõppes kontserdiga. Traditsiooniliselt avasid selle kõige nooremad artistid. 4.a klassi õpilased laulsid laulu "Tiliseb, tiliseb, aisakell". Rahvusvahelises projektis osalejad tüdrukud kutsusid külalisi mängima populaarset itaalia mängu "Soku-Bachi-Vira" ning kontserdi lõpetas 8.a ja 8.b klassi poiste esinemine. Unustamatud muljed, positiivsete emotsioonide meri ja tõeline pidumeeleolu - seda tähendavad jõululaat ja heategevuskontsert Pai Koolis!