Ah, see ball!

Traditsiooniliselt kõlab Paiu koolis oktoobris 19. sajandi muusika ja noored tantsijad üle kogu linna kogunevad kaunile Puškini ballile. Ball toimus ka sel aastal, kuid veidi teistmoodi. Kahjuks ei õnnestunud meil kutsuda külalisi teistest koolidest, kuid kõik Paju kooli 4.-6. klassi õpilased said ballisaali õhkkonda sukelduda, sest ball toimus iga klassi jaoks! Poisid olid rõõmsad, kui õppisid ballisaali etiketti ja tantsusamme. Ja peomängud ei jätnud kedagi sugugi ükskõikseks. Kuid me mitte ainult ei tantsinud, vaid tutvusime ka Paju koolis peetud Puškini ballide pidamise pikaajalise traditsiooniga. Viktoriinis osaledes said meie õpilased näidata oma suurepäraseid teadmisi suure vene luuletaja lugudest. Ilusad, elegantsed ja väga püüdlikud tantsijad said vähemalt tund aega ajas tagasi rännata ja end A.S. Puškini ballidel esitleda.