Ökoloogiline "maraton"

Sellega saab lõpu vapustav keskkonnamaraton, mis toimus Pai koolis Keskkonnainvesteeringute Keskuse (KIK) toetatud projekti raames. 14.-21.novembrini toimus koolis 9 põnevat meistriklassi, mille valmistas ette ja viis läbi rakendusökoloogia keskuse juhataja Marina Jansen. Iga päev õpivad meie lapsed midagi uut. Algklasside õpilased õppisid tegema looduslikest koostisainetest värve ning seejärel ei proovinud nendega mitte ainult erinevaid materjale maalida, vaid lõid ka ise maalid. Ja vanemad poisid püüdsid välja mõelda toodete kvaliteeti ja toidu lisaainete kasulikkust või kahju. Mis satub meie kehasse krõpsude või maiustustega? Kuidas leida etiketilt vajalikku teavet? Ja millist silti tasuks pakendilt otsida, kui soovid osta ökoloogilisi tooteid? Nüüd teavad meie õpilased neile küsimustele vastuseid.