Õpetajate päev

5. oktoobril kohtus traditsiooni kohaselt kooli Dela Paju nõukogu õpetajatega kooli sissepääsu juures. Sel aastal otsustasid õpilased teha õpetajatele kingitusi origami liblikate näol. Nii saigi õpilasomavalitsuse liikmete kätega loodud kingitustega Paju koolis alguse õpetajate päev. Päev lõppes piduliku kontserdiga. Oyamäe kooli direktor Payu Olesja Mihhailovna andis parimatele õpetajatele üle tänukirjad. Teine traditsioon on, et meie pühadekontserdid avab kooli koor. Suureks kingituseks oli meesansambli esinemine, kes esitas laulu "Aitäh, õpetaja!". Väga hingekosutavaks osutus number 9. klassi laste esituses, kus õpivad kuulmisprobleemidega lapsed. 4.b klassi õpilased valmistasid oma tantsukingituse. Georgy ja Polina Smirnov võlusid oma etteastega saali. Ja kontserdi lõpuakordiks oli sügisene mütsikollektsioon, mille valmistasid Payu kooli õpilased tööõpetaja Alekseeva Irina Vladimirovna juhendamisel. Siin kujunes Pai koolis selline helge ja rõõmus puhkus. Muide, meie linna elanikel on võimalus meie mütsidega tutvuda. Nüüd on need väljas Kesklinna raamatukogus.