Количество ученических мест

Robotrack at Legopolis 18.10.17 Fama Keskus

Arvutiõpetus

Robotrack at Legopolis 18.10.17 Fama Keskus

Пушкинский бал-маскарад 17.10.2017 Narva Paju Kool

Bee-bot tundides

Robotika ring Paju koolis

Robotika ring Paju koolis

День учителя в Paju Kool 05.10.17

День учителя в Paju Kool 05.10.17


Klassijuhatamise kinnitamine 2015/2016 õ-a


Klass Klassiõpetaja
1a Olga Epinatjeva 8 õpilast
2.a Kurotškina Svetlana 8 õpilast
3.a Nadežda Petrova 5 õpilast
3.b Ljudmila Vinogradova 9 õpilast
4.a Larissa Vink 18 õpilast
4.b Veronika Markova 4 õpilast
4.c Zanna Smola 6 õpilast
5.a Oksana Altuhhova 13 õpilast
5.b Venera Fedotova 5 õpilast
6.a Tatjana Gorbatovskaja 12 õpilast
6.b Tatjana Elenberg 3 õpilast
6.c Jelena Nikulina 7 õpilast
7.a Jelena Turaikevitš 15 õpilast
7.b Nina Voronina 8 õpilast
7.c Irina Kravtsova 4 õpilast
8.a Olga Gavrilova 10 õpilast
8.b Nadežda Makarova 7 õpilast
8.c Jelena Jeršova 4 õpilast
9.a Irina Aleksejeva 23 õpilast
9.b Irina Andrejeva 3 õpilast
9.c Kristina Rähni 6 õpilast
2.b Novikova Dina 1 õpilane

Klassijuhatamise kinnitamine 2016/2017 õ-a


1.a - 7 Larissa Vink 7
1.b - 1 Olga Korbukova
2.a - 10 Olga Epinatjeva
3.a - 6 Svetlana Kurotškina
3.b – 1 Liidia Grigorjeva
4.a - 4 Nadežda Petrova
4.b - 6 Dina Novikova
4.c - 6 Zanna Smola
5.a - 22 Irina Aleksejeva
5.b - 4 Veronika Markova
5.c - 2 Ljudmila Vinogradova
6.a - 11 Oksana Altuhhova
6.b - 7 Jelena Mašjanova
7.a - 14 Tatjana Gorbatovskaja
7.b - 5 Tatjana Elenberg
7.c - 13 Jelena Nikulina
8.a - 15 Jelena Turaikevitš
8.b - 6 Nadežda Makarova
8.c - 7 Kristina Rähni
8.d - 4 Irina Kravtsova
9.a - 16 Jelena Korbukova
9.b - 4 Jelena Jeršova
ÜHE – 1 Nina Voronina

Klassijuhatamise kinnitamine 2017/2018 õ-a


1.a – Svetlana Kurotškina 8 õpilast
2.а – Larissa Vink 8 õpilast
2.b – Olga Korbukova 2 õpilast
3.a – Olga Epinatjeva 18 õpilast
4.a – Jelena Korbukova 10 õpilast
4.b – Liidia Grigorjeva 4 õpilast
4.c – Nadezda Kirii 4 õpilast
4.d – Dina Novikova 11 õpilast
5.а – Zanna Smola 6 õpilast
6.a – Natalja Beljakova 19 õpilast
6.b – Veronika Markova 4 õpilast
6.c – Irina Andrejeva 4 õpilast
6.f – Irina Andrejeva 1 õpilane
6.g – Andrei Varvashevits 4 õpilast
6.d – Ljudmila Vinogradova 2 õpilast
6.e – Jelena Nikulina 7 õpilast
7.a – Olga Altuhhova 14 õpilast
7.b – Jelena Mašjanova 7 õpilast
7.c – Irina Andrejeva 3 õpilast
8.a – Tatjana Gorbatovskaja 17 õpilast
9.a – Jelena Turaikevitš 17 õpilast
9.b - Nadežda Makarova 5 õpilast
9.c – Kristina Rähni 14 õpilast
9.d – Irina Kravtsova 4 õpilast
9.e – Irina Kravtsova 2 õpilast
3.d – (ühe)Valeri Nikulin 1 õpilane
4.e – (ühe) Valeri Nikulin 1 õpilane
3.c – (ühe) Nina Voronina 1 õpilane

Русский