Графики работы различных служб школы

Robotrack at Legopolis 18.10.17 Fama Keskus

Arvutiõpetus

Robotrack at Legopolis 18.10.17 Fama Keskus

Пушкинский бал-маскарад 17.10.2017 Narva Paju Kool

Bee-bot tundides

Robotika ring Paju koolis

Robotika ring Paju koolis

День учителя в Paju Kool 05.10.17

День учителя в Paju Kool 05.10.17



Direktor
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-17:00
Tel: 3569465
E-post: direktor@paju.edu.ee
Kontakt: Ljudmila Smirnova

Direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-16:15
Tel: 3569465
E-post: natalia.merkureva@paju.edu.ee
E-post: natalia.prishvitsyna@gmail.com
Kontakt: Natalia Prishvitsyna-Merkureva
Õppealajuhataja

Direktori asetäitja majandusalal
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 07:45-16:15
Tel: 3569465
E-post: svetlana.mihhailova@paju.edu.ee
Kontakt: Svetlana Mihhailova
Direktori asetäitja majandusalal

Tugiteenused

Õpilaskodu

Huvijuht
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-15:30
Tel: 3569465
E-post: tatnar69@mail.ru
E-post: tatjana.galitskaja@paju.edu.ee
E-post: huvijuht@paju.edu.ee
Kontakt: Tatjana Galitskaja
Huvijuht

Logopeed
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-15:30
Tel: 3569465
E-post:uznarva@gmail.com
E-post: irina.kravtsova@paju.edu.ee
Kontakt: Irina Kravtsova
Logopeed

Õpiabirühma õpetaja
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-15:30
Tel: 3569465
E-post:
Kontakt:
Õpiabirühma õpetaja

Sotsiaalpedagoog
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-16:30
Tel: 3569465
E-post: ljudmila.shebella@paju.edu.ee
Kontakt: Ljudmila Šebella
Sotsialpedagoog

Koolipsühholoog
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-16:15
Tel: 3569465
E-post: alevtina.rahmedova@paju.edu.ee
Kontakt: Alevtina Rahmedova
Psühholoog

Medõde
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-12:00
Tel: 35 60230
E-post: kool@paju.edu.ee
Kontakt: Alina Lukina
Medõde

Infojuht
Juhhanovi 3 20609 Narva,
Tel: 3569465
E-post: infojuht@paju.edu.ee
Kontakt: Natalia Prishvitsyna-Merkureva

HEV koordinator
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-15:30
Tel: 3569465
E-post: veronika.markova@paju.edu.ee
Kontakt: Veronika Markova

Русский