Графики работы различных служб школы

Tunniplaan

Koolivaheajad

Direktor
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-17:00
Tel: 3569465
E-post: direktor@paju.edu.ee
Kontakt: Ljudmila Smirnova

Direktori asetäitja õppe- ja kasvatustöö alal
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-16:15
Tel: 3569465
E-post: veronika.markova@paju.edu.ee
Kontakt: Veronika Markova
Õppealajuhataja

Direktori asetäitja majandusalal
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 07:45-16:15
Tel: 3569465
E-post: natalja.boroshneva@paju.edu.ee
Kontakt: Natalja Boroshneva
Direktori asetäitja majandusalal

Tugiteenused

Õpilaskodu

Huvijuht
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-15:30
Tel: 3569465
E-post: huvijuht@paju.edu.ee
Kontakt: Tatjana Galitskaja
Huvijuht

Logopeed
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-15:30
Tel: 3569465
E-post:uznarva@gmail.com
E-post: irina.kravtsova@paju.edu.ee
Kontakt: Irina Kravtsova
Logopeed

Õpiabirühma õpetaja
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-15:30
Tel: 3569465
E-post:
Kontakt:
Õpiabirühma õpetaja

Sotsiaalpedagoog
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-16:30
Tel: 3569465
E-post: ljudmila.shebella@paju.edu.ee
Kontakt: Ljudmila Šebella
Sotsiaalpedagoog

Koolipsühholoog
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-16:15
Tel: 3569465
E-post: irena.jermolajeva@paju.edu.ee
Kontakt: Irena Jermolajeva
Psühhologiline töö lastega Psühholoog

Medõde
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-12:00
Tel: 35 60230
E-post: kool@paju.edu.ee
Kontakt: Natalja Fjodorova
Medõde

it-spetsialist
Juhhanovi 3 20609 Narva,
Tel: 3569465
E-post: nikolai.kanavin@paju.edu.ee
Kontakt: Nikolai Kanavin

HEV koordinator
Juhhanovi 3 20609 Narva, E-R 08:00-15:30
Tel: 3569465
E-post: veronika.markova@paju.edu.ee
Kontakt: Veronika Markova

Viimati uuendatud: 26.11.2019

Русский