Valmistume koolivaheajak

Valmistume koolivaheajak 18. mail Paju koolis toimus mäng jaamades 1. – 3. klassi õpilaste jaoks. Mängu teema oli „Liiklusreeglid“. Mängu läbi viia ja laste vastuseid hinnata aitasid Ida prefektuuri Narva osakonna noortepolitsei töötajad. Lapsed vastasid suure huviga viktoriini küsimustele. Lõpuks kõikidel võistkondadel seisis ees teha loominguline ülesanne – mõelda välja ja joonistada oma liiklusmärk. Tehes kokkuvõtteid , noorsoopolitsei töötajad märkisid ära laste ettevalmistuse kõrget taset ja märkasid, et tänud nendele teadmistele, lapsed on valmis suviseks koolivaheajaks ja pikkadeks jalutuskäikudeks linnas. Aga külalised tõid veel kingitusi. Kõik mängus osalejad said šokolaadi ja mahlapakikese!