Õpetajad



Nimi ja amet
E-post
Irina Aleksejeva tööõpetuse õpetaja irina.aleksejeva@paju.edu.ee
Oksana Altuhhova kunstiõpetuse õpetaja

Klassijuhataja 5А

oksana.altuhhova@paju.edu.ee
Andrey Avramenko kehaline kasvatuse õpetaja andrey.avramenko@paju.edu.ee
Tatjana Solovjova vene keele ja kirjanduse õpetaja tatjana.solovjova@paju.edu.ee
Jelena Turaikevitš matemaatika õpetaja jelena.turaikevits@paju.edu.ee
Tatjana Galitskaja huvijuht

Klassijuhataja 9E

huvijuht@paju.edu.ee
Olga Epinatjeva klassiõpetaja

Klassijuhataja 1A

olga.epinatjeva@paju.edu.ee
Jelena Korbukova inglise keele õpetaja

Klassijuhataja 8A

jelena.korbukova@paju.edu.ee
Igor Kostjukevitš füüsika ja loodusõpetuse õpetaja igor.kostjukevits@paju.edu.ee
Jelena Nikulina klassiõpetaja

Klassijuhataja 6C

jelena.nikulina@paju.edu.ee
Tatiana Gorbatovskaya vene keele ja kirjanduse õpetaja tatiana.gorbatovskaya@paju.edu.ee
Jelena Luik saksa ja inglise keele õpetaja jelena.luik@paju.edu.ee
Lidia Grigorieva klassiõpetaja

Klassijuhataja 2E

lidia.grigorieva@paju.edu.ee
Natalja Ignatjeva klassiõpetaja

Klassijuhataja 3B

natalja.ignatjeva@paju.edu.ee
Irina Andrejeva ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Klassijuhataja 6B

irina.andrejeva@paju.edu.ee
Marina Shendrikova vene keele õpetaja marina.shendrikova@paju.edu.ee
Olga Korbukova klassiõpetaja

Klassijuhataja 4B

olga.korbukova@paju.edu.ee
Svetlana Kurotškina klassiõpetaja

Klassijuhataja 2A

svetlana.kurotskina@paju.edu.ee
Nadezhda Makarova klassiõpetaja

Klassijuhataja 4F

nadezhda.makarova@paju.edu.ee
Jelena Mašjanova eripedagoog jelena.mashsjanova@paju.edu.ee
Dina Novikova klassiõpetaja

Klassijuhataja 3С

dina.novikova@paju.edu.ee
Nadezhda Kirii klassiõpetaja

Klassijuhataja 8B, 8C

nadezhda.kirii@paju.edu.ee
Olga Rostovtseva muusika õpetaja olga.rostovtseva@paju.edu.ee
Irina Sazonova õpilaskodu kasvataja / kehaline kasvatuse õpetaja irina.sazonova@paju.edu.ee
Vitali Slepnjov tööõpetuse õpetaja vitali.slepnjov@paju.edu.ee
Jelena Shabanova klassiõpetaja

Klassijuhataja 4E, 7E

jelena.shabanova@paju.edu.ee
Larissa Vink klassiõpetaja

Klassijuhataja 4C, 6A

larisa.vink@paju.edu.ee
Larissa Shaparenko eripedagoog ja abiõpetaja larissa.shaparenko@paju.edu.ee
Ksenia Kaleis inglise keele õpetaja

Klassijuhataja 4A

ksenia.kaleis@paju.edu.ee
Jelena Kolessova abiõpetaja jelena.kolessova@paju.edu.ee
Nina Voronina hooldusklassi õpetaja

Klassijuhataja 7F

nina.voronina@paju.edu.ee
Galina Marfola klassiõpetaja

Klassijuhataja 9F

galina.marfola@paju.edu.ee
Irena Jermolajeva muusika õpetaja irena.jermolajeva@paju.edu.ee
Andrei Varvashevich geograafia ja loodusõpetuse õpetaja

Klassijuhataja 9D

andrei.varvashevish@paju.edu.ee
Vladislava Avramenko matemaatika õpetaja vladislava.avramenko@paju.edu.ee
Jelena Gorbatšova õpilaskodu kasvataja elena.gorbatsova@paju.edu.ee
Yulia Slepneva inglise keele õpetaja, abiõpetaja slepneva.yulia@paju.edu.ee
Natalja Razguljajeva klassiõpetaja

Klassijuhataja 2C, 4D

natalja.razguljajeva@paju.edu.ee
Olga Rumyantseva

Klassijuhataja 3A

olga.rumyantseva@paju.edu.ee
Marina Voitik

Klassijuhataja 3E, 3F

marina.voitik@paju.edu.ee
Elena Samsonova abiõpetaja elena.samsonova@paju.edu.ee
Ksenia Gorškova abiõpetaja ksenia.gorskova@paju.edu.ee
Natalja Kulpina klassiõpetaja

Klassijuhataja 3D

natalia.kulpina@paju.edu.ee
Yulia Kirichenko kehaline kasvatuse õpetaja, abiõpetaja yulia.kirichenko@paju.edu.ee
Rita Saburova ajalugu õpetaja

Klassijuhataja 7B

rita.saburova@paju.edu.ee
Diana Tšetšet klassiõpetaja

Klassijuhataja 7D

diana.tsetset@paju.edu.ee
Nikolai Kanavin matemaatika õpetaja nikolai.kanavin@paju.edu.ee
Svetlana Masljonok klassiõpetaja svetlana.masljonok@paju.edu.ee



Viimati uuendatud: 26.08.2022

Eesti keel