29 veebruaril saabusid Narva Paju kooli külalised Nõva koolist

29 veebruaril saabusid Narva Paju kooli külalised Nõva koolist. 29 veebruaril saabusid Narva Paju kooli külalised Nõva koolist. Esimene päev algas õnnitlustega. Õpetaja Õnnel oli sünnipäeva ja lapsed valmistasid talle kingituse – isetehtud õnnitluskaardi. Määratleda, mida Sa ootad sellest kohtumisest on väga raske, ent lapsed said edukalt hakkama ka selle ülesandega. Esimene ühistöö – oli vaja ehitada kõrge ja kindla torni. Paju kooli õpilased kutsusid oma külalisi „Startin`ile“. Koos lastega tantsisid ka õpetajad. Seejärel me suundusime Narva linnusesse ja mängisime üheskoos vene ja eesti rahvuslikke mänge. Peale selle meisterdas iga projektis osaleja endale loitsunukku, mis kindlasti neile õnne toob!