Õpetajate päev

2. oktoobril Paju koolis austati õpetajaid. See pidustus möödus deviisi all „Õpetajad – meie tähed!“ Õpilased otsustasid, et meie pedagoogid ei ole halvemad kui Hollywoodi staarid ja seetõttu kooli sissekäigu juures tekkis Tähtede allee. Kell 13:00 algas aulas tähtpäeva kontsert. Kooli direktriss L. Smirnova õnnitles kõiki tähtpäeva puhul. Sellel päeval olid kooli külla kutsutud endised õpetajad. Lapsed valmistasid ette suurepärase kontserdi, mille avas meie kooli laulukoor esitades laulu „Tere kool“. Trummipõrina saatel esitasid algkooli õpilased laulu „Bum-bum-la-la“. Kõiki kogunenuid rõõmustas ka neidude esinemine, kes esitasid laval riidekollektsiooni „Gžel“, mis oli koostatud õpetajate O. Altuhhova, I. Aleksejeva ja Paju kooli õpilaste poolt. Ent kõige suuremaks kingituseks oli kõigile ja tõeliseks programmi naelaks sai kooli vilistlase Olga Sinni esinemine.