Veateade

• Deprecated function: Creation of dynamic property EntityTranslationNodeHandler::$revisionId is deprecated funktsioonis EntityTranslationDefaultHandler->setEntity() (rida 1013 / /data01/virt50737/domeenid/www.paju.edu.ee/www/modules/entity_translation/includes/translation.handler.inc).

Väljaanne 2023

21. juunil toimus Narva Paju Koolis lõpuaktus! Oma viimasel koolipäeval kinkisid üheksandikud õpetajatele ja külalistele toreda puhkuse. Liigutav ja julge, pisarateni põnev ja ranged vaoshoitud etteasted lõid selle kordumatu õhkkonna, mis on meie koolis kõikidele pühadele omane. See oli imeline päev! Soovime kõikidele oma lõpetajatele edu edaspidiseks ja ootame neid alati külla!