Veateade

• Deprecated function: Creation of dynamic property EntityTranslationNodeHandler::$revisionId is deprecated funktsioonis EntityTranslationDefaultHandler->setEntity() (rida 1013 / /data01/virt50737/domeenid/www.paju.edu.ee/www/modules/entity_translation/includes/translation.handler.inc).

Luule tähistamine

9. veebruaril toimus Pai koolis tõeline luulefestival - koolide luulekonkurss. Sel aastal valis õpilasnõukogu konkursi teemaks "Perekond". Õpetajad leidsid väga huvitavaid kaasaegseid teoseid, mida meie ettekandjad esitasid rõõmuga. Rohkem kui 60 ettekandjat alates kõige noorematest - esimeste klasside õpilastest kuni kooli lõpetanuteni, esitasid sel päeval luuletusi. Mõned lapsed valmistasid ette esitusi kahes või isegi kolmes keeles: vene, eesti ja inglise keeles. Traditsioonilist luulekonkurssi on Paju koolis korraldatud juba üle 30 aasta. Ja see naudib alati populaarsust. Lapsed valmistuvad usinalt ette. Ja isegi haigused ei takista neid osalemast. Mõned osalejad haigestusid vaid päev enne 9. veebruari ja saatsid meile oma videolavastused. Meie kooli publik on väga tänulik ja tervitab artiste alati ning tänab neid esinemise eest pika aplausiga!