Lugupeetud lapsevanemad!

Juhime teie tähelepanu sellele, et 05.10–09.10 viiakse kaugõppesse välja kolm klassi - 7a, 8a, 9a. Tingimused kaugõppe läbiviimiseks: õppetunnid viiakse läbi on-line kaudu. Kõik tunnid toimuvad tunniplaani alusel. Ühes klassis kasutatakse ühte elektroonilist platvormi. Kodutöö antakse e-kooli kaudu. Õpilased peavad täitma oma kodutööd. Kõigi nende klasside jaoks on tehtud üks e-posti aadress. Õpilane, kes ei võtnud tunni ajal ühendust ja kui klassijuhatajat ei teavitatud, palutakse õpilasel töölt puudumine. Puudumine pannakse e-Koolile kuni õppetunni toimumise päeva kella 15.00-ni. 02.10 antakse õpilastele iganädalase toituprogrammi alusel kuivainet. Kõigi küsimuste korral pöörduge klassijuhatajate poole. Loodan teie mõistmisele ja koostööle. Kooli administratsioon.