AHHAA Payu koolis külas

28. novembril toimus Life IP CleanEST projekti raames Pai koolis lõbus esinemine. Teadusteater AHHAA tegi põneva ja hariva etenduse. Lastele meeldis teada saada lõhekala Lotte seiklustest ja sellest, kellega ta kohtus teel Läänemerest Keila jõe äärde. Milliste keskkonnaprobleemidega seisavad silmitsi meie piirkonna meresügavuste ja jõgede elanikud, linnud ja loomad. Kuidas inimesed aitavad hädas linde, näiteks neid, kes on oma tiivad õliga määrinud või kuidas happeline vesi krabi ohustab? Tipphetkedeks olid muidugi katsetused! Meie koolile kingiti ka mitmed komplektid vee puhastamise teemaliste keskkonnatundide läbiviimiseks.28. novembril toimus Life IP CleanEST projekti raames Pai koolis lõbus esinemine. Teadusteater AHHAA tegi põneva ja hariva etenduse. Lastele meeldis teada saada lõhekala Lotte seiklustest ja sellest, kellega ta kohtus teel Läänemerest Keila jõe äärde. Milliste keskkonnaprobleemidega seisavad silmitsi meie piirkonna meresügavuste ja jõgede elanikud, linnud ja loomad. Kuidas inimesed aitavad hädas linde, näiteks neid, kes on oma tiivad õliga määrinud või kuidas happeline vesi krabi ohustab? Tipphetkedeks olid muidugi katsetused! Meie koolile kingiti ka mitmed komplektid vee puhastamise teemaliste keskkonnatundide läbiviimiseks.