1. septembril Paju kooli

Image: 
Body: 
1. septembril alustasid Paju kooli õpilased ja õpetajad piduliku koosolekuga. See aasta on kooli jaoks eriline - saab 50! Ja mis on aastapäev ilma õnnitluste ja soovideta? Iga klass sai joonlaua ette pajulehe, kuhu nad esimesel tunnil kirjutasid meie koolile soovid. Ja nüüd ilmub esimese korruse fuajeesse soovipuu. Põhjusenõukogu aktivistid on loonud igale klassile võtme koos soovidega selleks õppeaastaks. Muide, võtmed on koopia võtmest, mis meie koolile avapäeval esitleti. Ja üldiselt sisaldas puhkuse kavas nii traditsioonilisi hetki - kooli hümni esitamine õpetajate poolt, üheksandate klasside õpilaste kingituste esitamine kõige noorematele õpilastele kui ka moodsad laulud ja tantsud. Möödunud õppeaasta oli kõigi õpilaste jaoks väga ebatavaline. Õppisime kaugelt ega saanud oma traditsioonilisi üritusi samas formaadis korraldada. See aga ei tähenda, et me oleksime need unustanud. Oleme võõrustanud konkurssi “Aasta õpilane”. Ja rivistuses autasustati võitjaid diplomitega. Ja kui saabus aeg esimene kõne teha, siis D.G. Novikova, Paju kooli õpetaja, kes esimese klassi õpilasena rääkis meie kooli avamisel.
Изображения: