Aktiivsus- ja tähelepanuhäirega (ATH) laps meie keskel – abi täiskasvanule ja lapsele Reedel, 2. oktoobril kell 15.00 Narva Linnavalitsuse saalis Peetri plats 5 (vene keeles) Kolmapäeval, 7. oktoobril kell 14.00 Jõhvi Vallavalitsuse saalis Kooli 2 (eesti keeles) Teemapäeva viib läbi SA Eesti Lastefondi juhataja Sirje Grossmann-Loot Teemad mida käsitleme: • ATH sümptomite tundmine annab käitumisjuhised lapse aitamiseks – sümptomid,diagnoos ja ravi. • Igapäevaelu kodus – päevakava, söömine, riietumine, uni, digisõltuvus, õppimine kodus, olukorrad väljaspool kodu (külaskäigud, pood, teater, liiklemine jne), sõbrad ja õed-vennad. • Kool ja lasteaed – olukorrad, mis ATH-lapsele ja õpetajale valmistavad raskusi. Kuidas aidata? Küsimused loengu ajal. Registreerimine info@elf.ee . Registreerimisel palun märkida, kas soovite osaleda Narvas või Jõhvis. --------------------------------------------------------------------------------------------------- Teemapäevale järgneb ATH tugirühmajuhtide koolitus.