Учителя

Robotika ring Paju koolis

День народного танца

Meie kool

Erasmuse projekt

Erasmuse projekt



Nimi ja amet
E-post
Irina Aleksejeva geograafia ja tööõpetuse õpetaja irina.aleksejeva@paju.edu.ee
Oksana Altuhhova kunstiõpetuse õpetaja 7.А oksana.altuhhova@paju.edu.ee
Irina Andrejeva ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja irina.andrejeva@edu.ee
Andrey Avramenko kehaline kasvatuse õpetaja andrey.avramenko@paju.edu.ee
Natalja Beljakova eesti keele õpetaja 6.А natalja.beljakova@paju.edu.ee
Tatjana Elenberg eesti keele õpetaja tatjana.elenberg@paju.edu.ee
Olga Epinatjeva klassiõpetaja 3.A olga.epinatjeva@paju.edu.ee
Jelena Krylova 3.B jelena.krylova@paju.edu.ee
Tatjana Galitskaja huvijuht huvijuht@paju.edu.ee
Tatiana Gorbatovskaya vene keele ja kirjanduse õpetaja 8.A tatiana.gorbatovskaya@paju.edu.ee
Lidia Grigorieva klassiõpetaja 4.B lidia.grigorieva@paju.edu.ee
Igor Kostjukevitš füüsika õpetaja igor.kostjukevits@paju.edu.ee
Natalia Prishvitsyna-Merkureva matemaatika ja informaatika õpetaja infojuht@paju.edu.ee
Olga Korbukova klassiõpetaja 2.B olga.korbukova@paju.edu.ee
Jelena Korbukova inglise keele õpetaja 4.A jelena.korbukova@paju.edu.ee
Valentina Korshakova bioloogia ja keemia õpetaja valentina.korshakova@paju.edu.ee
Irina Kravtsova logopeed 9.D elena.kravtsova@paju.edu.ee
Elena Sinijärv logopeed elena.sinijarv@paju.edu.ee
Svetlana Kurotškina klassiõpetaja 1.A svetlana.kurotskina@paju.edu.ee
Jelena Luik saksa keele õpetaja jelena.luik@paju.edu.ee
Nadezhda Makarova klassiõpetaja 9.B nadezhda.makarova@paju.edu.ee
Veronika Markova klassiõpetaja 6.B veronika.markova@paju.edu.ee
Jelena Mašjanova klassiõpetaja 7.B jelena.mashsjanova@paju.edu.ee
Jelena Nikulina klassiõpetaja 6.E jelena.nikulina@paju.edu.ee
Dina Novikova klassiõpetaja 4.D dina.novikova@paju.edu.ee
Nadezhda Kirii klassiõpetaja 4.C nadezhda.kirii@paju.edu.ee
Olga Rostovtseva muusika õpetaja olga.rostovtseva@paju.edu.ee
Kristiina Rähni eesti keele õpetaja 9.C kristiina.rahni@paju.edu.ee
Irina Sazonova õpilaskodu kasvataja/ kehaline kasvatuse õpetaja irina.sazonova@paju.edu.ee
Vitali Slepnjov tööõpetuse õpetaja vitali.slepnjov@paju.edu.ee
Aleksandr Putškov tööõpetuse õpetaja aleksandr.putskov@paju.edu.ee
Žanna Smola klassiõpetaja 5.C zanna.smola@paju.edu.ee
Nikulin Valeri klassiõpetaja valeri.nikulin@paju.edu.ee
Tatjana Solovjova vene keele ja kirjanduse õpetaja tatjana.solovjova@paju.edu.ee
Jelena Turaikevitš matemaatika õpetaja 9.A jelena.turaikevits@paju.edu.ee
Larissa Vink klassiõpetaja 2.A larisa.vink@paju.edu.ee
Larissa Shaparenko inglise keele õpetaja larissa.shaparenko@paju.edu.ee
Ksenia Kaleis inglise keele õpetaja ksenia.kaleis@paju.edu.ee
Natalja Varkki projektijuht natalja.varkki@paju.edu.ee
Ljudmila Vinogradova klassiõpetaja 6.D ljudmila.vinogradova@paju.edu.ee
Nina Voronina hooldusklassi õpetaja ÜHE nina.voronina@paju.edu.ee
Русский