Õpetajad



Nimi ja amet
E-post
Irina Aleksejeva geograafia ja tööõpetuse õpetaja

Klassijuhataja 5А

irina.aleksejeva@paju.edu.ee
Oksana Altuhhova kunstiõpetuse õpetaja

Klassijuhataja 9А

oksana.altuhhova@paju.edu.ee
Andrey Avramenko kehaline kasvatuse õpetaja andrey.avramenko@paju.edu.ee
Tatjana Solovjova vene keele ja kirjanduse õpetaja tatjana.solovjova@paju.edu.ee
Jelena Turaikevitš klassiõpetaja

Klassijuhataja 9A

jelena.turaikevits@paju.edu.ee
Tatjana Galitskaja huvijuht huvijuht@paju.edu.ee
Natalja Beljakova eesti keele õpetaja

Klassijuhataja 7А

natalja.beljakova@paju.edu.ee
Olga Epinatjeva klassiõpetaja

Klassijuhataja 1A

olga.epinatjeva@paju.edu.ee
Jelena Korbukova inglise keele õpetaja

Klassijuhataja 5A

jelena.korbukova@paju.edu.ee
Ljudmila Jevgrafova füüsika ja matemaatika õpetaja ljudmila.jevgrafova@paju.edu.ee
Igor Kostjukevitš füüsika ja loodusõpetuse õpetaja igor.kostjukevits@paju.edu.ee
Veronika Markova klassiõpetaja

Klassijuhataja 8E

veronika.markova@paju.edu.ee
Jelena Nikulina klassiõpetaja

Klassijuhataja 6C

jelena.nikulina@paju.edu.ee
Tatiana Gorbatovskaya vene keele ja kirjanduse õpetaja tatiana.gorbatovskaya@paju.edu.ee
Jelena Luik saksa ja inglise keele õpetaja jelena.luik@paju.edu.ee
Lidia Grigorieva klassiõpetaja

Klassijuhataja 3B

lidia.grigorieva@paju.edu.ee
Natalja Ignatjeva klassiõpetaja

Klassijuhataja 1B

natalja.ignatjeva@paju.edu.ee
Irina Andrejeva ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja

Klassijuhataja 8B/8C

irina.andrejeva@paju.edu.ee
Jelena Krylova klassiõpetaja

Klassijuhataja 1A

jelena.krylova@paju.edu.ee
Marina Shendrikova vene keele õpetaja marina.shendrikova@paju.edu.ee
Olga Korbukova klassiõpetaja

Klassijuhataja 2B

olga.korbukova@paju.edu.ee
Valentina Korshakova bioloogia ja keemia õpetaja valentina.korshakova@paju.edu.ee
Svetlana Kurotškina klassiõpetaja

Klassijuhataja 3A

svetlana.kurotskina@paju.edu.ee
Nadezhda Makarova klassiõpetaja

Klassijuhataja 9B

nadezhda.makarova@paju.edu.ee
Jelena Mašjanova eripedagoog jelena.mashsjanova@paju.edu.ee
Dina Novikova klassiõpetaja

Klassijuhataja 3С

dina.novikova@paju.edu.ee
Nadezhda Kirii klassiõpetaja

Klassijuhataja 6D

nadezhda.kirii@paju.edu.ee
Olga Rostovtseva muusika õpetaja olga.rostovtseva@paju.edu.ee
Kristiina Rähni eesti keele õpetaja

Klassijuhataja 6B

kristiina.rahni@paju.edu.ee
Irina Sazonova kehaline kasvatuse õpetaja irina.sazonova@paju.edu.ee
Vitali Slepnjov tööõpetuse õpetaja vitali.slepnjov@paju.edu.ee
Aleksandr Putškov tööõpetuse õpetaja aleksandr.putskov@paju.edu.ee
Zhanna Shendrikova kehaline kasvatuse õpetaja zhanna.shendrikova@paju.edu.ee
Jelena Shabanova klassiõpetaja

Klassijuhataja 8G

jelena.shabanova@paju.edu.ee
Larissa Vink klassiõpetaja

Klassijuhataja 2C

larisa.vink@paju.edu.ee
Larissa Shaparenko inglise keele õpetaja ja abiõpetaja larissa.shaparenko@paju.edu.ee
Ksenia Kaleis inglise keele õpetaja ksenia.kaleis@paju.edu.ee
Veronika Smolnikova inglise keele õpetaja veronika.smolnikova@paju.edu.ee
Nina Voronina hooldusklassi õpetaja

Klassijuhataja 5D

nina.voronina@paju.edu.ee
Galina Marfola klassiõpetaja

Klassijuhataja 9C

galina.marfola@paju.edu.ee
Alina Ivanova eesti keele õpetaja

Klassijuhataja 7A

alina.ivanova@paju.edu.ee
Anna Belskihh eesti keele õpetaja

Klassijuhataja 5B

anna.belskihh@paju.edu.ee
Ljudmila Eller eesti keele õpetaja ljudmila.eller@paju.edu.ee
Anna Matochkina matemaatika ja informaatika õpetaja

Klassijuhataja 9D

anna.matochkina@paju.edu.ee
Andrei Varvashevich geograafia ja loodusõpetuse õpetaja

Klassijuhataja 8D

andrei.varvashevish@paju.edu.ee
Jelena Gorbatšova hooldusklassi õpetaja elena.gorbatsova@paju.edu.ee
Yulia Slepneva inglise keele õpetaja slepneva.yulia@paju.edu.ee
Natalja Mäeorg klassiõpetaja

Klassijuhataja 2D

natalja.maeorg@paju.edu.ee
Diana Tšetšet klassiõpetaja

Klassijuhataja 5C

diana.tsetset@paju.edu.ee
Elena Samsonova abiõpetaja elena.samsonova@paju.edu.ee
Maria Denissenko abiõpetaja maria.denissenko@paju.edu.ee
Jelena Jakovleva vene keele õpetaja jelena.jakovleva@paju.edu.ee
Mihhail Tereštšuk. Malehuviringi juht kool@paju.edu.ee
Eesti keel