Heategevuskontsert ja laat

. 11. detsembril toimus Paju koolis traditsiooniline jõuluturg ja heategevuskontsert. Noored käsitöölised ja nõelannad valmistasid meie messi jaoks palju meeneid. Muidugi olid messi peategelased hiired ja päkapikud. Sel aastal ilmus meie kogusse tosinkond varianti neist naljakatest tegelastest. Traditsiooni kohaselt avas kontserdi põhikooliõpilaste koor. 1. klassist pärit väikesed päkapikud debüteerisid edukalt. Erilise muusikalise kingituse kinkis kõigile 7. klassi õpilane Polina Smirnova, kes sai hiljuti noorte pianistide vabariiklikul konkursil 2. koha. Linna heategevuskontserdil meie kooli esindanud tantsijate viienda klassi õpilased said pika aplausi. Meie kontsert polnud päris tavaline. Sellel päeval tegime kokku oma heategevusürituse. Põhjuskooli nõukogu otsuse kohaselt kogusime ühiselt raha 6. klassi õpilase Alissa Abdukarimova jaoks. Alissa tegeleb aktiivselt tantsimisega ja on korduvalt osalenud linna- ja rahvusvahelistel võistlustel ning festivalidel. Ta on väga sihikindel ja aktiivne tüdruk, kuid parimate tulemuste saavutamiseks peab ta tantsima spetsiaalses jalutuskärus. Kooli asjade nõukogu liige Maria Smirnova andis kogutud raha üle Alice'i isale. Anatoli Anatoljevitš tänas südamest kooli lapsi ja õpetajaid toetuse eest.