Elab maailmas ilu

Paju koolis toimus 17. aprillil traditsiooniline linnaloomefestival erivajadustega lastele "Ilu meie ümber". Sel aastal osales festivalis Soldina, Pähklimäe, Kesklinna gümnaasiumi ning Paju kooli ja 6.kooli õpilased. Aula oli kaunistatud suurepäraste õpilste piltidega. Kõigile meeldis ka kontsert, kust võtsid osa paljud lapsed. Meie noored näitleajd jutustasid luuletusi peast, tatntsisid ja esinesid suure talentiga. Huvitav on see, et Eestis tähistatakse Tantsu-ja laulupeo juubeli. Siis me otsustasime selleks ette valmistada samuti ja esinesime eesti ja vene rahvustantsudega. 8.C ja 9.B klassi õpilased esinesid lauljadena väga edukalt ja õrnalt. Koos nendega laulsid laulu "Minu ema ema" õpilased, kes käivad kurtide klassis.