Eesti ilu lauludes, tantsides ja maitstes.

Лучшие из лучших 2019

18.-22. veebruaril toimus Paju koolis Eesti kultuuri Nädal. Iga päev läks omapäraselt. Tänades meie õpilastele ilmus teise korruse koridori uus instalatsioon Eesti 101-aastase puhul. Iga päev pakuti sööklas eesti rahvustoit. Aulas avati fotonäitus Ilus Eesti, mille pilte tegid õpilased ja õpetajad nii Narva linnas kui ka teistes Eesti kohtades. Paremad tööd on esitatud kooli veebilelhel. Nädala lõpes toimus Laulu- ja tantsupidu. Selles aastas me laiendasime meie peorepertuaari, sest meie riik tähistab Laulu- ja tantsupeo 150-aastast juubeli. Traditsiooniliselt sädeinimesteks said õpilaste omavalimuse esindajad. Nad aitasid nooremaid õpilasi ja näitasid raskemaid tantsuelemente. Tunni jooksul õpilased tantsisid, laulsid ja lõbutsesid. Kõik osalejad osalesid selles ürituses heameelega ja ei tahtnud seda lõpetada:) Me oleme kindel, et see pidu saab uueks kombeks ja me saame oma riiki tantsu ja laulu tunda!